Українка виплеснула накипіле про життя в Європі: “Ви гадки не маєте, яка тут…”

Новини

Нові правила, які можуть ввести в Україні, спровокували на емоційні висловлювання про те, яким насправді є життя в країнах ЄС.

Нагадаємо, днями стало відомо, що в Україні змінять вимоги до продажу курячих яєць та поділять їх на два класи, а також за вагою.  popcorn.politeka.net

Про це йшлося у проєкті наказу «Про затвердження вимог до курячих яєць» Мінагрополітики.

Як уточнюється в документі, курячі яйця поділять на два класи: А та В. У яєць класу А шкаралупа має бути чистою та непошкодженою, жовток – малорухливим, без чітких контурів. Не має бути сторонніх запахів.

Документ розроблено з урахуванням рекомендацій та директив ЄС.

«А ось зараз накипіло. Ви ж багато хто хочете в Європу. Але ви уявлення не маєте, яка тут ж..па. Все починається з дрібниць. Тип яєць. А потім ви не потрапите до лікаря, не купите ліки без рецепта, тут платять за всі податки капець і штрафи! Тобто хочете до Європи? Краще ніж в Україні немає і не буде.», – відреагувала на новину одна з користувачок соцмереж.

Їй відповіли, що буває по-різному:

«Я не знаю, де ви проживаєте, але те що ви пишите, то не правда. У минулий вівторок в мене дитина «горіла», приїхали самі ввечері до лікарні, одразу прийняли, оглянули дитину і, звичайно, залишили в лікарні. Так, тут не найкраща медицина, але і дурниць не пишіть».

Коментуючи продаж яєць в Україні за новими, європейськими правилами, деякі висловились, що в цьому дійсно є сенс: «В Польщі так і зробили, і це дуже зручно».