Українські 25 копійок продають за чималу суму: що у них особливого і як вони виглядають

Новини

За українські 25 копійок, які можна випадково знайти у кишені гаманця, можуть сплатити тисячі гривень.

У старих гаманцях та кишенях одягу українці можуть знайти монети, за які колекціонери готові платити великі гроші. Йдеться про тисячі гривень – адже такі монети вважаються цінними і входять до різних колекцій.

За інформацією спецалізованого ресурсу Violity , в Україні монету номіналом 25 копійок 4БАм – 1992 року випуску продається на аукціоні за 18 тисяч гривень.

Продавець монети повідомив, що виготовлена ​​вона з латуні. На фото дефектів на монеті немає, реставрації вона не підлягала. Ця монета має гладкий гурт. На її реверсі зображено номінал “25 копійок”, на обідку монети – вінок із гронами ягід.

На реверсі монети середній зуб тризубця загострений та тонкий. До того ж тризуб не опуклий, а втиснутий усередину монетки. Внизу традиційно вказано рік випуску “1992”. Також зверху монетки знаходиться напис: “Україна”, який виконано округлими літерами.

Така висока ціна цієї монети через те, що 4БАм – рідкісний різновид монети 25 копійок 1992 року випуску. Нумізмати навіть мають для неї назву та називають її “Англійський чекан”. Монету карбували англійськими штемпелями на Луганському верстатобудівному заводі.