Українські зірки запалюють за лаштунками. Фінал Євробачення-2023: онлайн-трансляція шоу

Новини

У Ліверпулі, Велика Британія, тривають останні приготування до гранд-фіналу престижного вокального конкурсу Євробачення-2023. Учасники готуються вражати єврофанів, глядачі збираються під Ліверпуль-ареною, а запрошені зірки прибувають на місце та запалюють за лаштунками

OBOZREVATEL слідкує за найцікавішими подіями цього дня і нагадує, що потрібно знати перед переглядом фіналу.

Отже, шоу розпочнеться о 22:00 за київським часом. Де його можна подивитися, читайте в нашому матеріалі. OBOZREVATEL також вестиме текстову онлайн-хроніку.

Вночі. Відбулася пресконференція учасників так званої “великої пʼятірки” та українського колективу, де TVORCHI ще раз нагадали про свою благородну місію – зібрати кошти на допомогу передчасно народженим дітям.

Українські зірки запалюють за лаштунками. Фінал Євробачення-2023: онлайн-трансляція шоу

Напередодні. Співачка Jerry Heil надихнулася піснею фаворитки букмекерів Лорін – Tattoo та вирішила перекласти трек українською мовою. Також артистка записала акустичне аранжування на фортепіано.

За добу до гранд-фіналу. Глядачів познайомили з українською ведучою та фронтвумен гурту The Hardkiss Юлією Саніною. Після короткого бліцу зʼясувалося, що артистка не проти ще раз стати ведучою, вірить, що музика змінить світ, і віддасть перевагу борщу, а не англійському сніданку.