Українці скаржаться на тривале відключення електроенергії: “Ми вже 2 доби без світла, дроти так і лежать”

Новини

Українці масово скаржаться на відключення світла, зокрема, у Київській області.

Як повідомили напередодні у ДТЕК, через сильний поривистий вітер фіксується велика кількість падінь дерев та обривів проводів.

Пресслужба ДТЕК напередодні інформувала, що через негоду без світла опинились наразі близько 16 тисяч українців.

“Броварський, Обухівський і Бучанський райони найбільш постраждалі від негоди.

“Ми робимо все можливе, щоб якомога швидше повернути світло в домівки. Ремонтні роботи триватимуть цілодобово”, – йшлося у повідомленні ДТЕК ввечері, 8 жовтня.

Також українців попередили, що погодні умови на Київщині залишаються несприятливими, за прогнозами синоптиків вітряна погода буде щонайменше до кінця доби 9 жовтня.

У коментарях українці скаржаться на довготривалі відключення світла, зокрема, є скарги, що у деяких населених пунктах електроенергії нема вже другу добу:

“Петропавлівська Борщагівка вул Шевченка знову без світла. Вчора дощ ми без світла, сьогодні вітер,а завтра яку відмовку придумаєте. Коли нарешті налагодите нормальне електропостачання?”,

“Петропавлівська Борщагівка вул. Солом’янська нема світла. Вчора почався вітер ми без світла. В суботу невеликий дощ ми також без світла. То де ваша робота по відновленню енергетичної інфраструктури? Чому при маленькому дощу ми без світла. Хоча цікаво сусідня вулиця світло є”,

“В смт калинівка фастівський район на вулиці київська нема світла 7.10.2023 з 16:25 до тепер”,

“Ми вже 2 добу без світла, дроти так і лежать”,

“с. Слобода Обухівський район. Світло другу добу відсутнє”, – скаржаться у коментарях українці.