Українці, зaклuкємo вaс нe кyпyйтe нiкoлu цю рuбy! Вoнa пpoдaєтьcя пoвcюдu, aлe її потрібно зaбoрoнuтu. Пожалійте себе і свій організм

Новини

Ця риба заборонена в багатьох країнах Америки і Європи, пише Nations Press. Рівень вмісту хімікатів, бактерій, важких металів, гормонів в ній перевищує всі мислимі норми. Йдеться про пангасіуса. Вся справа в тому, що вирощується ця рибка у В’єтнамі в річці Меконг.

Вона визнана однією з найбільш забруднених на планеті. У ній можна виявити миш’як, токсичні побічні продукти промислового виробництва, металеві домішки та ін.

Більш того, глазур, в якій продається пангасіус, – це вода, взята з річки Меконг

Хочете скуштувати рибку з гормонами росту?Тоді саме час відправитися за пангасіус. Склад гормонів, якими напихають рибу, засекречений. Виробники відмовляються надати контролюючим органам Європи дані про них.

Тільки подумайте: в диких умовах рибі потрібно в чотири рази більше часу, щоб досягти тих же розмірів, які в неволі досягаються за допомогою гормональних ін’єкцій та антибіотиків.

Якщо вам не шкода вашу печінку і внутрішні органи, можете сміливо побалувати себе пангасіус.

Якщо вона так небезпечна, чому тоді ми бачимо її на полицях наших супермаркетів?

Та тому що філе цієї риби відносно дешеве! Адже зараз це мало не найголовніший критерій при виборі продуктів, чи не так?

Пангасіус не містить жирів омега-3 і багатьох інших поживних речовин, які так цінуються в рибі. Незважаючи на пристойний смак, він вкрай шкідливий для здоров’я, тому не купуйте його!

Пожалійте себе і свій організм. Не купуйте продуктів, в якості яких не впевнені. Будьте здорові!

Джерело