Українців чекають нові ціни на оренду житла? Озвучено прогноз на весну

Новини

Ціни на оренду в Україні навесні навряд значно зміняться. Найбільш імовірно, що вартість винаймання у великих містах залишиться на нинішньому рівні. У Києві здорожчання може скласти лише 10%.

Водночас попит на оренду має збільшитися в Києві, Одесі та Львові. Про це розповів у коментарі OBOZREVATEL президент Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України Юрій Піта.

Фахівець зазначив, що ситуація на ринку оренди також сильно залежатиме від ситуації на фронті. Проте прогноз залишається позитивним.

“Якщо казати в перспективі, то глобальних змін не передбачаємо, немає якихось підстав для глобальних змін. Куди люди повертаються – там оренда більш активно росте. Це Харків та Запоріжжя, наприклад. Попит зростає через те, що людей стає більше. А загалом усе залежатиме від ситуації на фронті. Ми очікуємо, що весна буде позитивною. І це також на людей впливає”, – сказав Піта.

У Києві оренда житла може здорожчати в квітні, але незначно – на 10%. “З Нового року ринок оренди став стабільним, у тому плані, що немає зміни зростання або навпаки. Оренда знайшла вже свої показники і тримається на одному рівні. Так вона рухається й сьогодні. Більше попиту стало на оренду, якщо брати по Києву порівняно із зимовим періодом. Традиційно в цю пору оренда більш активна, отже, не виключається, що ціни можуть дещо піднятися починаючи з квітня”, – додав експерт.