Українця оштрафували на 68 тисяч та заборонили публікувати пости в Інтернеті: за що він отримав таке покарання

Новини

Жителя міста Івано-Франківськ оштрафували на 68 тисяч грн та заборонили йому публікувати дописи в Інтернеті. Відомо також, що українець – приватний підприємець. Про це йдеться у вироку Івано-Франківського міського суду.

politeka.net

суд, вирок, суддя

За даними суду, приватний підприємець, який має на утриманні малолітню дитину, у травні-липні 2023 року регулярно завантажував з Інтернету дитячу порнографію – фото та відео.

Під час судового розгляду підозрюваний визнав свою провину та висловив розкаяння, умоляючи суд не застосовувати суворе покарання.

Івано-Франківський міський суд встановив вину чоловіка за частиною 1 статті 301-1 Кримінального кодексу України. Він був оштрафований на суму 68 тисяч гривень.

Додатково суд прийняв рішення заборонити обвинуваченому публікувати будь-які повідомлення в мережі Інтернет та займатися створенням відеопродукції.

комп'ютер, ноутбук, робота

Суд вирішив призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 4000 (чотири тисячі) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 68 000 (шістдесят вісім тисяч) гривень, з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з виготовленням та розповсюдженням творів, зображень, кіно та відеопродукції, а також будь-якої інформації на веб-ресурсах у мережі Інтернет.

Джерело: ТСН.