Українцям доведеться доплатити десятки тисяч за комуналку: у чому причина

Новини

Українцям, які не пройдуть перевірку, комуналку рахуватимуть за нормами споживання.

Перевірка лічильників повернулася до України, тепер деяким українцям доведеться доплатити десятки тисяч гривень за комуналку. Після закінчення опалювального сезону у наступні три місяці мають перевірити лічильники. Якщо під час перевірки буде знайдено пошкодження на пристроях, то суми у платіжках можуть перерахувати та нарахують величезні суми боргів за комуналку. politeka.net

газ, лічильник, показання лічильника, комуналка

Голова правління Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко зазначив, що українцям, які не пройдуть перевірку, комуналку рахуватимуть за нормами споживання. Найчастіше ці нормативи вищі за той обсяг, який споживають українці.

Більше того, в Україні вже зафіксовано випадки, коли на лічильниках під час перевірки було виявлено пошкодженння. Після цього українців примушували доплачувати десятки тисяч гривень за комуналку.

Наприклад, Криничанський районний суд Дніпропетровської області зобов’язав місцевого мешканця заплатити за газ донарахування у розмірі 17 900 гривень. Саме під час перевірки на його лічильнику знайшли пошкодження та затвердили, що через це чоловік не доплачував за комуналку.

газ, плата за комуналку, тарифи

Перевірку лічильника на комуналку можна пройти без того, щоб здавати лічильник відвозити до певної організації. Це необхідно зробити тільки в тому випадку, якщо під час огляду приладу знаходять ушкодження.