Українцям обіцяють 20 мільйонів за “подарунок” росіянам на 9 травня, які умови: “Я вже хочу на це подивитися”

Новини

Українців вирішили мотивувати величезною винагородою, та й зіпсувати “свято” росіянам теж приємно.

Українці після вторгнення росії мріють, щоб Червона площа в Москві згоріла до тла, як горять міста після обстрілу російської армії. Мешканцям України запропонували налякати росіян на 9 травня.

Так, в ефірі телемарафону виробник БПЛА “Довбуш” Андрій Яценко розповів, що українці можуть отримати грошовий приз, якщо їм вдасться 9 травня направити туди безпілотник із патріотичною символікою. politeka.net

кремль, червона площа

“Я вирішив встановити премію для українського виробника. Я вважаю, що ця сума має бути витрачена тим чи іншим підприємцем на вдосконалення свого літака. Премія складає 20 мільйонів гривень”, – заявив Андрій Яценко.

При цьому є якась умова – дрон має зробити приземлення 9 травня на Червоній площі. Крім того, безпілотник має бути з українськими гаслами: Слава Україні, Героям Слава. Це потрібно для того, щоб було зрозуміло хто з виробників долетів, а хто ні.

За словами виробника БПЛА Довбуш, його дрон також братиме участь – поза конкурсом.

У коментарях українці зраділи такій пропозиції та виявили бажання взяти участь:

“Може їм з десяток стрижів модифікованих приземлитим?”, “Під час їхнього параду на диню пукіна”, “Я вже хочу на це подивитися”, “Було б добре уготувати цього дня по червоній площі”, “Все можливо! Наші й не таке можуть…”, “Якщо БПЛА буде зі статуеткою з 1 кг. тротилу, можна вдвічі підвищити нагороду”, “Ось буде нежданчік для діда з кремля”.