Українцям обіцяють нове підвищення пенсій у квітні: з’явилася реакція

Новини

З 1 квітня в Україні перерахують пенсії, але торкнеться підвищення не всіх.

Як повідомила заступник міністра соціальної політики України Дарія Марчак, торкнеться підвищення лише працюючих пенсіонерів. politeka.net

1 квітня пенсії працюючим пенсіонерам перерахують, а їхню індексацію буде проведено з 1 липня.

Зокрема підвищення торкнеться державних службовців, співробітників місцевих органів влади, науковців та деяких інших категорій громадян.

Марчак зауважила, що цього року пенсії українцям індексують на 19,7%, що стало рекордним підвищенням за останні роки.

“Ми намагалися зробити максимум із того, що було можливо в умовах наявного фінансового ресурсу. Проводилися складні переговори всередині уряду, з Міністерством фінансів, з міжнародними партнерами, щоб довести, що цей фінансовий ресурс у нас є, і запланована індексація може бути забезпечена фінансово” , – наголосила Марчак.

Заступник міністра соцполітики наголосила, що навіть якщо міжнародна фінансова допомога не надійде вчасно, затримок у соцвиплатах та гарантіях не буде.

“Чим відрізняються пенсіонери в 60 і 70 і 80 років????Стажу у мене достатньо.Що за 100 грн доплати????Це плювок”,

“Маю 34 роки стажу і добавили 177грн дай Боже здоровья”,

“А то що ви за тим рекордом комуналку в три рази хочете підняти, то як?”,

“Чому не було проіндексовані пенсії інвалідам війни у 2023 р”,

“Зробіть робочі місця щоб було де працювати , а то не ми вині що немає роботи, немає роботи немає і соц виплат а як можна жити із Дітками?,чому по селах і містах ніхто непроїде і непереконаєця чі може людина влаштуватися на роботу, ато самі вини і хетруєте і свою вину кинули на Людей .де ваша допомога коли так вашко . Багатодітним сім’ям недопомагають бо їхний Батько непрацює а ви покажіть де працювати”, – пишуть укрраїнці у мережі.