Українцям пропонують безкоштовні будинки в оренду: що там є, фото житла

Новини

В Україні дуже змінився ринок нерухомості. Квартири та деякі будинки впали в ціні. До того ж знизилися ціни на оренду в українській столиці та низці інших міст. Найнесподіванішим є те, що деякі українці готові віддати свої будинки в оренду безкоштовно. Такі оголошення можна побачити на сайті OLX. politeka.net

Наприклад, у Волинській області здають безкоштовно в дострокову оренду будиночок, який знаходиться поблизу польського кордону. Одноповерхове житло має три кімнати, загальна площа якого 60 м2, а площа ділянки 25 соток. До найближчого міста потрібно проїхати 10 км.

Автор оголошення уточнив, що готовий здати такий будинок лише порядним та працьовитим людям, які наведуть лад у ньому, тому орендну плату і не потрібно платити. Також в даний час світло відключено, а вода на подвір’ї.

Схожа пропозиція надійшла від мешканця Запорізької області, який готовий запропонувати безкоштовну оренду, але з однією умовою – треба допомагати по дому та підтримувати там порядок. Всередині одноповерхового будиночка є меблі та чотири кімнати, загальна площа – 100 м².

“Не конфліктній жінці слов’янської культури, можна з дитиною (поряд садок, школа). Будинок теплий, аварійне тепло та водопостачання, каналізація. Поруч зупинка маршрутки”, – йдеться у повідомленні.

До того ж, готові запропонувати безкоштовну оренду у селі Андрієво-Іванівка, Березівський район, Одеська область. У будинку є меблі, побутова техніка, гаряча вода, душ, кухня, туалет усередині будинку. Є всі умови для комфортного проживання, а також город 25 соток для господарювання. Треба платити лише комуналку.

“На території будинку розташований магазин автозапчастин та СТО, якщо у вас є досвід у даному напрямку, то і робота знайдеться! В якості оплати за проживання від Вас вимагаємо підтримання порядку в будинку та придворової території, утримання в належних технічно санітарних умовах використовуваного майна (дрібний) ремонт за потребою), а також нагляд за господарством (птах, кури, гуси)”, – додали автори оголошення.