Українцям роздають гроші від ООН: як отримати та хто має право на виплату

Новини

В Україні продовжується програма підтримки від ООН. Гроші видаватимуть рівними частинами протягом трьох місяців (по 6600 грн на особу).

Щоб оформити допомогу, потрібно попередньо заповнити форму або зателефонувати за контактним номером у своїй галузі, йдеться у повідомленні на сайті Управління Верховного комісара ООН з питань біженців. Важливо: при заповненні форм у вас не повинні запитувати персональні дані банківської картки (термін дії, CVV). obozrevatel.com

Допомога досить велика. Її можуть отримати переселенці, ті, хто перебуває у Харківській, Сумській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях та постраждав від військової агресії РФ. Також гроші дадуть тим, хто повернувся додому після вимушеного виїзду.

Також важливо, щоб сім’я раніше не отримувала допомоги від ООН, мала офіційний дохід у розмірі до 5400 грн. на людину, має одного з батьків, є людина з особливими потребами, прийомні сім’ї.

Гроші можна буде отримати через Western Union, якщо у вас немає банківського рахунку. Крім того, можна отримати гроші через відділення свого банку.

Програма ООН діятиме в Україні доти, доки триває війна. Завдання: захистити найуразливіші версти населення. Українці, які отримують гроші від ООН, також мають право на допомогу від уряду (йдеться про переселенців із окупованих територій).