Українцям роздають по 6600 грн від французької організації: хто може отримати гроші

Новини

Українцям продовжують виплачувати допомогу міжнародного французького фонду ACTED. Йдеться про виплату 6600 грн одним платежем. Гроші надають українцям, які були змушені залишити одну із восьми областей України.

Суму виплати, як і в інших міжнародних організацій, розраховано, виходячи з надання 2200 грн. на місяць протягом трьох місяців. Організація надає фінансову підтримку переселенцям, які виїхали з таких областей: Донецькій, Луганській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Миколаївській, Запорізькій, Херсонській. obozrevatel.com

Однак не будь-яка родина ВПО (внутрішньо переміщених осіб) може розраховувати на виплату. Домогосподарство також має належати до однієї з таких категорій:

самотні матері чи батьки, які виховують дітей;

самотні літні люди (60 років і більше);

сім’ї, які виховують дітей із інвалідністю;

багатодітні сім’ї;

сім’ї з вагітними та жінками, що годують;

сім’ї з малорухливими людьми, які потребують стороннього піклування;

сім’ї, у яких через бойові дії повністю чи частково було пошкоджено житло.

Сума за всі три місяці виплачується одночасно у розмірі 6600 грн. Оплата здійснюється через відділення Ощадбанку, “Укрпошти” або ж на картку Ощадбанку.

Щоб подати заявку на виплату, потрібно звернутися за телефонами 0800334589 (гаряча лінія) або 0800336936 (кол-центр). Заяву розглядають протягом місяця. Після цього на мобільний телефон прохача надходить повідомлення з підтвердженням або відмовою у наданні виплати.

Агентство з технічного співробітництва та розвитку (ACTED) – французька приватна, неурядова, неполітична та некомерційна організація, основна мета якої – допомога постраждалим у надзвичайних ситуаціях.