«Укренерго» зробило термінову заяву: ситуація з електроенергією кардинально змінилася

Новини

«Укренерго» повідомило про ситуацію, яка склалася в Україні після багаторазових і масштабних атак.

Так, повідомляється, що “Укренерго” зняло всі мережеві обмеження, які призводили до необхідності обмеження споживання, пише Politeka.net.

«Диспетчерський центр “Укренерго” не застосовує відключення споживачів у жодній області», – йдетьс у повідомленні.

Наразі споживання вище, ніж у понеділок минулого тижня.

Це, пояснуюють в «Укренерго», пов’язано з холодною погодою та завершенням опалювального сезону в окремих регіонах.

«Будь ласка, споживайте енергію розумно: не включайте одночасно багато потужних приладів, за можливості розподіляйте їх використання упродовж доби. Це дозволить зменшити навантаження на енергосистему», – закликали українців в «Укренерго».

Що ж стосується генерації, то виробництва електроенергії, запевняють в «Укренерго», достатньо для покриття споживання.

«При цьому в енергосистемі зберігається достатній резерв потужності. Імпорт відсутній», – повідомили в «Укренерго», додавши також, що обмеження у мережах НЕК “Укренерго” відсутні.

Однак складна ситуація з електропостачанням залишається у регіонах вздовж лінії фронту, де населені пункти постійно потерпають від обстрілів росіян та пошкоджуються мережі електропостачання.

Так, на Донеччині росіяни обстріляли енергетичну інфраструктуру.

«Внаслідок цього були локальні перебої в електропостачанні. Відновлення живлення ускладнюється безпековою ситуацією у цих регіонах», – повідомили в «Укренерго» про наслідки нової атаки.

Також зазначається, що ремонтні роботи для підвищення надійності живлення споживачів продовжуються на всіх об’єктах “Укренерго”, які зазнали масованих атак росіян.