Усередині було дев’ятеро людей: автобус з українцями потрапив у ДТП, вижили не всі

Новини

Мікроавтобус на українській реєстрації потрапив у ДТП в районі населеного пункту Белжец Люблінського воєводства.

У Польщі мікроавтобус з українськими номерами потрапив у страшну ДТП. Внаслідок аварії постраждало багато пасажирів. Крім цього відомо, що є також жертва цієї аварії.  politeka.net

Подробиці розповіла речниця поліції міста Томашув Любельський Малгожата Павловська.

У Польщі сталася дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої мікроавтобус з українськими номерами потрапив у ДТП. Трагедія призвела до смерті одного чоловіка, а вісім осіб отримали травми.

“Мікроавтобус, в якому перебували дев’ять українських громадян, потрапив у ДТП. Один із пасажирів загинув, а всі інші постраждали та були доставлені до лікарні”, – повідомила представниця правоохоронних органів.

Подія трапилася о 06:27 в районі населеного пункту Белжец Люблінського воєводства, приблизно за 30 км від українського кордону. Мікроавтобус рухався у напрямку кордону і, не встигнувши зупинитися, зіткнувся з вантажівкою, яка стояла на узбіччі у черзі до пункту пропуску “Гребенне-Рава Руська”.

Дорога №17 на місці аварії тимчасово заблокована. Для вантажівок, які прямують до прикордонного переходу Гребенне, рекомендується об’їзд через місто Седліска, водночас для легкових автомобілів надається можливість об’їзду через села Шаленик і Затилля-Осада.