“Усі помремо, головне – заради чого”: Путін порівняв втрати РФ у війні з ДТП

Новини

Російський диктатор Володимир Путін на зустрічі з нібито матерям учасників війни проти України порівняв втрати особового складу РФ зі смертями в ДТП і від алкоголізму, передають Патріоти України.

Як президент РФ заявив на зустрічі, відеозапис якої опублікували російські ЗМІ, що російська влада “розділяє біль” матерів, які втратили синів на війні проти України. Водночас лідер країни, що приховує інформацію про свої бойові втрати, порівняв смерть на війні з автомобільними аваріями та іншими поширеними причинами смерті в Росії.

“Звичайно, це величезна трагедія. Це порожнеча, яку нічим не заповнити, коли немає близької людини, тим більше сина. Але, ви знаєте, що мені в голову приходить: у нас в ДТП гинуть приблизно 30 тисяч осіб, від алкоголю – приблизно стільки ж. Буває, на жаль. Так життя складається. Життя – складне і різноманітне, складніше, ніж десь на папірцях написано. Ми ж всі під Господом, під Аллахом, під Христом, я не знаю – всі, хто вірить у вищі сили, це не важливо, якої він релігії дотримується, – ми всі смертні, ми всі під Господом. І ми коли-небудь з цього світу все підемо. Це неминуче. Питання в тому, як ми жили”, – заявив Путін.