В Алли Пугачової вкрали дорогий годинник на похороні Юдашкіна: співачка підозрює Пєскова

Новини

Примадонна вже написала заяву до поліції.

Співачка Алла Пугачова у Росії стала жертвою крадіїв, у виконавиці поцупили дорогий годинник, який коштує майже 26 тисяч доларів. tsn.ua

Примадонну обікрали просто на похороні її приятеля, дизайнера Валентина Юдашкіна. Як стверджує сама Пугачова, слова якої передають російські пропагандисти, там вона майже ні з ким близько не контактувала, за винятком декількох людей.

До кола підозрюваних потрапив прессекретар кремлівського диктатора путіна – Дмитро Пєсков. Зокрема, саме він на похороні Юдашкіна розцілував руки Алли Борисівни.

Алла Пугачова та Дмитро Пєсков / ©

“Цей годинник мені подарували на позаминулий день народження. А під час похорону Валентина Юдашкіна я помітила, що він зник. Я майже ні з ким не контактувала. Буквально до мене підійшли дві-три людини, разом з ними Дмитро Пєсков. Він нічого не знає, каже, що йому нічого невідомо”, – передають слова Алли Пугачової російські пропагандисти.

Наразі відомо, що співачка подала заяву до поліції, де й будуть з’ясовувати всі обставини зникнення наручного годинника.

Зазначимо, нещодавно Алла Пугачова приїхала до Росії. Співачка прибула до країни-агресорки, аби провести в останню путь свого приятеля Валентина Юдашкіна. Однак приїзд Примадонни викликав у росіян справжню істерику. Відзначився пропагандист Соловйов, який назвав співачку “тварюкою, лушпинням, мерзотою”.

Нагадаємо, ще на початку повномасштабної війни Алла Пугачова разом з двійнятами та чоловіком Максимом Галкіним покинула країну-агресорку. Знаменитість з родиною оселилася в Ізраїлі. Галкін засудив жорстоку війну, яку в Україні розв’язала Росія, тим часом Пугачова заявила, що повністю підтримує позицію чоловіка.