В Дніпрі чоловік навів ракети на житловий будинок, лікарню та управління СБУ: покарання незабарилося

Новини

Зібрану інформацію засуджений передавав ворогові у вигляді текстових повідомлень, фотографій та відео через месенджер Telegram.

За обвинуваченням прокурорів Дніпропетровської обласної прокуратури суд визнав громадянина цього регіону винним у вчиненні державної зради під час воєнного стану та встановив йому покарання. Детально про це повідомили у прес-службі Офісу генерального прокурора.

Прокурори в суді продемонстрували, що цей чоловік був завербований лідером проросійської радикальної громадської організації “SERB” для збору військової інформації з метою подальшої передачі представникам російських спецслужб.

Виконуючи завдання свого російського куратора, засуджений здійснював збір інформації щодо розташування та руху військових підрозділів, військової техніки Збройних Сил України та Національної гвардії України, місць розташування систем протиповітряної оборони, мостів, залізничних вузлів та аеропорту на території міста Дніпра та області.

Агент наводив ракети та фіксував наслідки ракетних ударів, такі як: аеропорт, лікарня в місті Дніпро, житловий будинок в місті Підгородне та будівля Управління Служби безпеки України. При цьому він позначав точні місця попадань на картах Google.

Зібрану інформацію засуджений передавав ворогу у вигляді текстових повідомлень, фотографій та відео через месенджер Telegram.

За це його покарали в суді на 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі це третій обвинувальний вирок із покаранням у вигляді 15 років позбавлення волі. Щодо інших учасників розслідування триває. Досудове розслідування у цій кримінальній справі проводили слідчі Державної служби безпеки України у Дніпропетровській області.