В Кремлі не чекалu: пjтужне рішення Альянсу – підтрuмка України, переможемо!

Новини

НАТО не може дати програти Україні у розв’язаній Росією війні, адже це означатиме крах системи безпеки у світі.

“НАТО не може дати просто програти Україні та виграти Росії. Інакше це означатиме, в принципі, крах системи безпеки у світі. Отже, нам допомагатимуть стільки, скільки нам необхідно, тим, чим нам необхідно, до нашої перемоги. І ось зараз конкретні рішення, які ухвалені після цього саміту, це саме надання нам більшої кількості систем протиповітряної оборони та більшої кількості трансформаторів для того, щоб ми могли відновлювати швидко свою енергетичну систему, і не так важко проходити цю зиму, яку нам, на жаль, максимально ускладнюватиме Російська Федерація”, — сказав голова Постійної делегації України у Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв.

Він зазначив, що Україна з початку повномасштабної війни РФ просить у союзників системи Patriot і поки що питання про їхню передачу не вирішено, але є певні зрушення.

“Це поки що все ще той самий мур, але вже, напевно, з тріщинами, тому що ми починали просити Patriot ще з самого початку агресії, з самого початку повномасштабної війни в Україні, з березня. І раніше відмахувалися і казали, що це надто серйозні, складні системи, які складно інтегрувати в наші системи безпеки. Більш того, це інтегрована в систему безпеки НАТО система, передача її нам означатиме, що ми в якійсь частині вже інтегруємося в НАТО, розвіддані, у взаємодію з супутниками тощо. Зараз вже не йдеться про те, що ні, неможливо, але й поки що не тверде “так”. Я дуже сподіваюся, що у зв’язку з тими критичними обставинами, які ми маємо з ракетами від РФ, все-таки це рішення буде ухвалено найближчим часом”, — сказав Чернєв.

Джерело:korupciya.com