“В нашій країні можливе все”: Снайперка Емеральд розповіла, що екснардеп Ляшко має на фронті персонального охоронця

Новини

Екснардеп Олег Ляшко, який нині перебуває на фронті, має особистого охоронця, який його захищає.

Про це розповіла українська снайперка Євгенія Емеральд в інтерв’ю журналісті Аліні Доротюк, передають Патріоти України.

За словами військової, її колишній чоловік, військовослужбовець Євген Стипанюк вже понад шість років працює охоронцем Ляшка. «Він продовжує ним бути, перебуваючи на фронті. У нашій країні можливо все. Ну так, звичайно, він зареєстрований не як охоронець, а як військовий ЗСУ. Він цього не приховував. Я познайомилася з колишнім нардепом на нашому весіллі», – зазначила Емеральд.

Емеральд наголосила, що Стипанюк постійно погрожував їй зв’язками та охороною свого шефа. Снайперка також розповіла, що її колишній нібито отримував зарплатню як на фронті, але при цьому відсиджувався у Києві.

«Ми весь час жили разом. Він їздив до Харкова раз на тиждень на кілька днів, а потім повертався додому і весь час перебував у Києві. Мені було заборонено говорити про це, потім мені погрожували цим. У мене є багато фото і відео на телефоні, які є свідченням того, що людина дійсно перебувала весь час у Києві, попри те, що вона отримує найвищу зарплатню ЗСУ, наче з нуля не вилазить. Також є багато свідків, які бачили цю людину постійно у Києві. У ЖК є відеоспостереження, сусіди це підтвердять… Мені так соромно, що я все це прикривала. Я не могла інакше, він був моїм чоловіком, я боялася», – зізналася Емеральд.