В Німеччині пропонують повернути додому українських чоловіків: реакція українців

Новини

Німецький депутат Бундестагу заявив, що лише в Німеччині можна зібрати понад десять дивізій з українців.

Так, депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер вирішив підрахувати, скільки у Німеччині українців, які могли б зараз захищати Україну.

Як повідомив Родеріх Кізеветтер телеканалу Welt, наразі у Німеччині більше 220 тисяч українців. politeka.net

Депутат Бундестагу додав, що влада Німеччини та ЄС має закликати українських біженців, які можуть нести військову службу – повернутися додому.

Кізеветтер вважає, що придатні до військової служби українці у ЄС могли б допомогти своїй державі в рамках Міжнародної організації Червоного Хреста, наприклад, розбираючи завали або громадянською підтримкою.

«У ЄС налічується понад 600 тис. українців, здатних до несення військової служби. Лише у Німеччині число становить понад 220 тис. Вони, звичайно, допомогли б полегшити становище солдатів ЗСУ на фронті», – вважає Кізеветтер.

українці, виплати, біженці

Українці відреагували на заяву депутата Бундестагу:

“А ще якби Німеччина у 2008 році в Бухаресті не блокувала б поступ України до НАТО, то до цього часу ми уже були б в Альянсі. І не було б цієї війни. А тепер депутати Бундестагу будуть нас вчити жити”,

“а вони не хочуть своїх солдатів нам на допомогу прислати??? Чи ми маємо всі загинути, їхні зади захищаючи??,

“А як він відрізнив ухилянтів від інших категорій,які за законодавством не можуть бути мобілізовані?”,

“Додам ложку дьогтю. Нажаль закордоном не тільки в Німеччині дуже багато здорових чоловіків, які навіть не приховують яким чином вони перетнули кордон. І повірте, на фоні наших воїнів з ампутованими кінцівками (які приїхали на лікування) та жінок, дітей, пенсіонерів дуже б’є в очі…”, – пишуть українці у коментарях до новини.

В Німеччині пропонують повернути додому українських чоловіків