В Одесі 18-річний хлопець поглумився з прапора України, фото: тепер може сісти на три роки

Новини

Згідно з чинним законодавством, за цей злочин підозрюваному загрожує штраф або позбавлення волі.

У центрі Одеси виявили п’яного юнака з Дніпропетровщини, який перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння розірвав Державний прапор України. Це було зроблено публічно.

Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, подія сталася кілька днів тому у середмісті Одеси.  politeka.net

вандалізм

Поліцейські встановили, що 18-річний житель Дніпропетровщини провів день, гуляючи містом та вживаючи алкоголь. Пізно ввечері, бувши п’яним, він вирішив вдертися на фасад будинку та розорити Державний прапор України, що висів там.

Подія сталася в присутності простих перехожих, які стали свідками цього інциденту.

Поліцейські виявили зловмисника неподалік від місця події та вилучили розірваний прапор з фасаду будинку як речовий доказ.

Юнак намагався виправдати свої дії, посилаючись на алкогольне сп’яніння. Проте слідчі кваліфікували його дії як публічну образу над Державним прапором України згідно зі статтею 338, частиною 1, Кримінального кодексу України.

вандалізм

Молодому чоловікові було пред’явлено підозру. Згідно з чинним законодавством, за цей злочин підозрюваному загрожує штраф від 17 000 до 68 0000 гривень або також арешт на строк до шести місяців, або відповідне позбавлення волі на строк до трьох років. Слідчі дії ще тривають.