В Одесі голова лікарської комісії “знаходила” у ухилянтів болячки: з’явилися подробиці справи

Новини

Жінці та її спільникам, через яких вона отримувала хабарі від військовозобов’язаних, повідомили про підозру.

За веденням Одеської обласної прокуратури голові лікарської консультативної комісії одного з медичних закладів в Одесі було пред’явлено підозру у неправомірному отриманні вигоди та службовому підробленні документів.

Подробиці повідомили у прес-службі ДБР.politeka.net

За результатами слідства встановлено, що підозрювана спланувала схему, за якою надавалися хабарі за видавання виписок із медичних карток амбулаторних пацієнтів з фіктивними діагнозами. Це дозволяло уникнути мобілізації цих осіб на військову службу.

За 1500 доларів США особи отримували виписку із діагнозом туберкульозу. Ці медичні довідки подавалися до територіальних військкоматів, на підставі чого цих чоловіків визнавали непридатними до військової служби.

Також двом спільникам голови комісії була пред’явлена підозра через їх сприяння у одержанні неправомірної вигоди від військовозобов’язаних громадян України.

Досудове розслідування цієї кримінальної справи проводять слідчі Служби безпеки України в Одеській області за оперативним супроводом працівників Управління спеціальних розслідувань при ГУНП в Одеській області.

Важливо відзначити, що, відповідно до Конституції України (стаття 62), особа вважається невинуватою у справі про злочин, поки її вина не буде доведена в судовому порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.