В Одесі розповіли про хлопчика, життя якого обірвалось під час новорічної атаки: “Все сталося перед очима батьків”

Новини

Директорка гімназії розповіла, що хлопець був розумним, добрим та обдарованим.

У ніч на 1 січня країна-агресорка атакувала Одесу за допомогою дронів-камікадзе. Атака призвела до смерті 15-річного школяра в його власній квартирі. Хлопець став єдиною жертвою атаки “Шахедами” в Одесі.  politeka.net

Директорка гімназії №7, Світлана Мельник, називає Дениса Мельника, учня 10 класу, особою, яка не мала в собі жодних негативних рис.

За її словами, окупанти позбавили життя Дениса у новорічну ніч, під час трагічного події в його власному домі. Все сталося перед очима батьків.

Директорка гімназії розповіла, що хлопець був розумним, добрим та обдарованим. Денис завжди був відповідальним, готовим допомогти своїм одноліткам та дорослим.

Викладачка підкреслила, що Денис був сором’язливим та ввічливим, уникав центру уваги, але завжди був готовий прийти на допомогу.

“Нам дуже боляче, що батьки, які виховали такого прекрасного сина, брат, бабуся,рідні, друзі, однокласники, вчителі, ми всі, хто його знав, зазнали цього невимовного болю!” – висловила своє співчуття викладачка.

Нагадаємо, що у ніч на 1 січня росія здійснила масовану атаку на Україну за допомогою дронів. Одеса також потрапила під удар. Місцева влада повідомила про влучання в житлові будинки на п’яти локаціях, що призвело до пожеж. Кілька мешканців отримали поранення, а одна людина загинула. В Одеській області збили загалом 28 безпілотників.