В Одесі спалахнув скандал через російську пісню, відео облетіло мережу: “Вам ракет не вистачає?”

Новини

Небайдужий одесит поцікавився у любителів ворожого контенту, коли вони перестануть слухати це.

У місті Одеса виник скандал через відтворення російської музики. Зацікавлений громадянин вирішив з’ясувати, коли шанувальники російського контенту вирішать припинити його слухати. На жаль, після майже двох років війни не всі українці розуміють, чому важливо утримуватися від зв’язків з російською федерацією.

Місцевий телеграм-канал поширив відповідне відео з вулиць Одеси.  politeka.net

У відео спочатку показано, як любителі російської музики порадили чоловікові, який висловив своє зауваження, піти “додому”. У відповідь він різко зауважив, що перебуває власному місті, і краще їм самим піти додому.

Здається, що вулична музикантка виконувала російську пісню, на що чоловік висловив своє зауваження. Однак слухачі цього контенту вступилися за неї. Громадянин заявив, що не хоче чути це, гуляючи містом.

“Вам ракет не вистачає? До якого прильоту ви будете слухати цю х**ню? Поки поруч не в**бе?”, – емоційно висловився хлопець.

Також він додав, що вважав, що “музика поза політикою”, але його переконали в обратне, коли поруч з ним впала російська ракета. Після цього відео обривається. На жаль в коментарях під відео були коментарі від тих, хто посідає цинічну позицію – “какая разница, что слушать”. Хоча було багато тих, хто підтримав чоловіка.