В Росії вигадали, ким замінити “вагнерівців”: яка ситуація в Бахмуті прямо зараз

Новини

Про це, як пише Politeka.net, йдеться у новому зведенні британської розвідки.

Так, повідомляється, що росія, ймовірно, прагне спонсорувати та розвивати альтернативні приватні військові компанії, щоб зрештою замінити ПВК групи Вагнера у її важливій бойовій ролі в Україні.

Це, як зазначають у розвідці, відбувається на тлі гучного конфлікту між Міноборони Росії та групою Вагнера.

«Російське військове керівництво, ймовірно, хоче замінити ПВК, над якою він матиме більший контроль», – припускають у Міноборони Британії.

Однак, як констатують аналітики розвідки, жодна інша відома російська ПВК нині не наближається до розміру чи бойової сили Вагнера.

Передбачається, що росія вважає ПВК в Україні, як і раніше, корисними.

Додамо, бойовики “Вагнера” ​​продовжують наступ у центрі Бахмута.

Як відзначають аналітики американського Інституту вивчення війни, третього квітня було опубліковано кадри з дрону, на яких зображені прапори “Вагнера” ​​та росії, встановлені над уламками зруйнованої адміністративної будівлі.

Терористи Росії, ймовірно, продовжать спроби контролювати центр Бахмута і намагатимуться просуватися на захід до Хромового.

Тим часом боєць ЗСУ, який веде телеграм-канал «Бахмутський демон», повідомляє, що українські захисники все ще утримують центр Бахмута.

За словами бійця ЗСУ, росіяни задумали через Богданівку і тому подібне пролізти на Часів Яр і зайти в тил захисникам Іванівського.

«Впевнений, що командувачі все розуміють. Ситуація вкрай важка у Бахмуті. Поки тримаєм. На контролі», – заявив він.