В Україні на прилавки потрапив продукт із небезпечним хімпрепаратом – від нього може погіршитися зір

Новини

В Україну з Польщі ввезли броколі, оброблене хімічним препаратом хлорпірифосу. Цей препарат повинен знищувати комах, а при попаданні в організм людини може призвести до отруєння: серед симптомів біль у животі та втрата гостроти зору.

Про це йдеться уповідомленні Головного управління держспоживслужби. Так, Україна отримала повідомлення про те, що на її територію потрапив небезпечний продукт через міжнародну систему швидкого реагування. Постачальник – Prosto Frosto Sp. z oo

Небезпечне броколі отримало підприємство, яке займається оптовим продажем заморожених продуктів – “Здоровий продукт”. Тепер компанія має вилучити з обігу все броколі, яке отримало від вказаного постачальника.

“Хлорпірифос застосовують як інсектицид (хімпрепарат, призначений для знищення комах) широкого спектру дії. Серед основних симптомів отруєння хлорпірифосом – біль у животі і втрата гостроти зору”, – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що українці, які в магазинах та супермаркетах виявлять брокколі від зазначеного постачальника, можуть звертатися до Головного управління держспоживслужби. Весь товар мають вилучити.