В Україні передбачили нову фінансову допомогу тільки для жінок: Скільки дадуть

Новини

В Україні обіцяють нову фінансову допомогу тільки для жінок. Чоловікам вона буде недоступна. Допомогу виплатять у трьох регіонах країни.

Про виплату нової фінансової допомоги тільки для жінок розповіла благодійна організація Eleos, передають Патріоти України.

Нова виплата буде доступна для жінок, які мешкають у трьох регіонах України: в Києві, Київській області та Чернігівській області. Вона призначена насамперед для жінок-переселенок, які тимчасово осіли в цих регіонах. Але допомогу від держави можуть отримати і корінні жительки цих регіонів.

Жінкам пропонують пройти навчання із започаткування власного бізнесу. Причому навчання це буде цілком безкоштовне. А після пройденого курсу жінки матимуть змогу отримати фінансову допомогу від держави на розвиток власної справи. Розмір допомоги становитиме до 2 тисяч євро.

Для того, щоби пройти безкоштовне навчання і отримати гроші на розвиток власного бізнесу, треба, насамперед, зареєструватись для участі в цій програмі та заповнити анкету.

Реєстрація відбувається за такими посиланнями:

м. Київ: https://forms.gle/Ynn6pzMU26UzLmmQ6

Київська область: https://forms.gle/XAchfB4DxaQP3QUbA

м. Чернігів: https://bit.ly/3GWIIiu.

Зі списку зареєстрованих жінок у кожному регіоні відберуть по 15 кандидаток для участі в програмі. Саме вони отримають змогу пройти безкоштовне навчання. Після навчання вони зможуть отримати гранти на допомогу тільки для жінок на розвиток власного підприємництва. Розмір допомоги – до 2 тисяч євро.

Організатори цієї програми зауважують, що пріоритет буде надаватись жінкам, які належать до соціально вразливих категорій:

безробітним;

із низьким рівнем доходу;

тим, які самостійно виховують дітей;

багатодітним матерям; тим, що мають у сім’ї інвалідів, або доглядають за родичами похилого віку;

тим, які є членами сімей загиблих.

До речі, строк реєстрації для участі в цій програм збігає о 23:59 24 квітня 2023 року.