В Україні простору однокімнатну квартиру продають за $1,2 тисячі: як виглядає житло

Новини

На Харківщині, у селі Таранівка, продають простору однокімнатну квартиру площею 42 квадрати. За житло просять 1200 доларів.

Про це йдеться у даних великого порталу нерухомості. У квартирі є простора кухня площею 9 квадратів, одна кімната та санвузол. Головна проблема: житло потребує капітального ремонту.  obozrevatel.com

Вартість ремонту буде в кілька разів вищою, ніж вартість квартири. Крім того, у квартирі немає опалення та води. “Квартира повністю під Ваш ремонт. Поруч є магазин, сільська рада. Об’єкт знаходиться в заповідній зоні. Ліси, озера, база відпочинку, риболовля. За бажанням є можливість взяти наділ землі. Ціна 1200 у.о”, – йдеться в оголошенні.

Як виглядає квартира

До речі, вартість нерухомості зросла по всій країні, окрім Херсонської області (також не враховувалися дані тимчасово окупованих регіонів). У Херсонській області за рік вартість однокімнатної квартири знизилася на 25%, до 24,5 тисяч доларів. Значно зросла вартість житла у гривневому еквіваленті.

Так, у жовтні 2021-го однокімнатна квартира в середньому коштувала 1,7 млн. грн. Нині за таку саму квартиру доведеться заплатити вже 2,48 млн грн (хоча у доларовому еквіваленті ціна і знизилася).