В Україні вріже до мінус 15 градусів. Погоду буде ковбасuтu так, що кожен день ми будемо в шоці

Новини

Найближчого тижня в Україні очікується нестійка погода з опадами, коливаннями температури повітря та атмосферного тиску. Подекуди температура опускатиметься до майже -15 градусів. Такий прогноз на тиждень оприлюднив синоптик Ігор Кібальчич, передає “Метеопрог”.

За словами синоптика, відбуватиметься періодична зміна циклонічної діяльності на антициклонічну та навпаки.

“На початку тижня очікується вихід чергового атлантичного циклону, який принесе на всю територію України опади у вигляді дощу та снігу”, – каже синоптик.

Починаючи з середи внаслідок надходження арктичного повітря з півночі, температура суттєво знизиться, особливо на Лівобережжі України та посилиться вплив антициклону.

Зокрема, за даними синоптика, вночі 22 лютого на крайній півночі країни температура опускатиметься до -11…-6 °С. 23 лютого температура вночі у північних та східних областях буде аж -14…-9 °С. У п’ятницю морози до -12…-7 °С залишаться лише у східних областях.

“Проте вже наприкінці тижня циклонічна діяльність з Атлантики відновиться”, – спрогнозував фахівець.

Цього тижня погода в Україні буде нестабільною і різноманітною. Періоди потепління чергуватимуться з похолоданням, а опади змінятимуться сонячною та сухою погодою.

Перед вихідними і на вихідних знову потеплішає і повернуться дощі та мокрий сніг, а наприкінці тижня погода почне стабілізуватися.