Військовий прокурор розсікав Києвом п’яним за кермом: “скоїв ДТП і намагався…”

Новини

У Києві військового прокурора покарали за нетверезе водіння.

Начальника відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону покарали за водіння у нетверезому стані, про це повідомляє “368.media” з посиланням на рішення КДКП. lviv.politeka.net

У квітні 2022 року на військового прокурора склали протокол за ст. 124 КУпАП. Він скоїв ДТП у Києві.

Під час оформлення документів у нього виявили ознаки алкогольного сп’яніння. За результатами тестування у прокурора в крові виявили 2,04 проміле алкоголю. На нього склали протокол за ч.1 ст. 130 КУпАП.

У документі прокурор зазначив, що він не працює. Постанова Дніпровського районного суду справа за ДТП була закрита із закінченням строків. Одночасно його визнали винним у нетверезому водінні.

Звинуваченний намагався оскаржити рішення, проте невдало.

місце злочину, поліція

Згодом він погодився із висновком члена комісії.

Згодом за рішенням керівництва прокурора позбавили преміальних виплат. Окрім цього, прокурор 7 лютого звернувся із заявою про звільнення його з адміністративної посади. Звернення було ухвалено.

У КДКП вирішили накласти на військового прокурора дисциплінарне стягнення у виді заборони на переведення до органу прокуратури вищого рівня та на призначення на вищу посаду в органі прокуратури, де прокурор обіймає посаду, строком на один рік