В Україні вибухнув черговий скандал із військкомом: заробив на призовниках десятки тисяч доларів

Новини

Правоохоронні органи виявили та затримали керівника Голосіївського військкомату в місті Києві, який спільно з керівником відділу Київської міської військової адміністрації здійснював незаконне переправлення військовозобов’язаних через кордон за грошову винагороду.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора та Державному бюро розслідувань (ДБР).

затримання, СБУ, поліція, прокуратура

За цю “послугу” вони встигли одержати 30 тисяч доларів від трьох громадян України.

Слідство встановило, що військком разом з посадовцем з управління штабу командування Сухопутних військ Збройних сил України зловживали своїм статусом, оформлюючи фіктивні документи вартістю 10 тисяч доларів для військозобов’язаних, які виглядали як довідки про непридатність до військової служби. Ці документи надавали можливість цим особам уникнути військової служби.

Разом із начальником Голосіївського військкомату, керівника відділу КМВА та іншими залученими посадовцями, дії керівника управління штабу були виявлені спеціалістами Державного бюро розслідувань на масштабній корупційній схемі.

затримання, СБУ, поліція, прокуратура

За цією схемою було зловживано владою та порушено законодавство України, що призвело до затримання та подальшого розслідування кримінальних діянь з боку затриманих осіб. Обом винуватцям загрожує в’язниця.