“В якусь мить хлопчик починає плакати..Витирає сльози..”Жінка з двома дітьми на даху благають про допомогу: мережу вразили кадри з окупованих Олешок після підриву Каховської ГЕС

Новини

У тимчасово окупованих Олешках на Херсонщині після підриву росіянами Каховської ГЕС сталася критична ситуація. Місто практично пішло під воду, а люди марно чекають на допомогу.

У мережі з’явился відео з жінкою з двома дітьми, які вже близько доби сидять на даху будинку без води і харчів і благають про порятунок. Відчайдушні спроби українців, що опинилися у пастці, сигналізувати про те, що потребують порятунку. Відео зняли аеророзвідники однієї з артбригад на півдні, які просять допомогти врятувати людей.

Бійці однієї з артилерійських бригад ЗСУ, що нині захищають Україну на південному напрямку, під час польоту БпЛА виявили на даху одного з будинків у тимчасово окупованих Олешках жінку з двома дітьми.

Вони, побачивши дрон, почали відчайдушно сигналізувати, що потребують допомоги. На відео, знятому за допомогою БпЛА, видно лише одну дитину з двох. Якоїсь миті хлопчик починає плакати, жінка теж втирає рукою сльози.

Жінка з двома дітьми на даху благають про допомогу: мережу вразили кадри з окупованих Олешок після підриву Каховської ГЕС

За оцінками військових, жінка і діти вже близько доби сидять без води та харчів. Захисники закликають тих, хто має можливість вивезти родину у безпечне місце, спробувати врятувати людей.

“Це була окупована територія. Але ті nадли туди за ними не попливуть, вся надія на наших… Хоча, звісно, дуже ризиковано”, – кажуть військові.

Згодом у мережі з’явилося ще одне зняте військовими відео. На ньому зафіксовано, що бійці 406 бригади за допомогою БпЛА DJI Mavic 3 змогли передати знесиленим від спраги людям пляшку води. На жаль, цей дрон здатен доправляти вантаж вагою до 700 г, однак саме DJI Mavic 3 здатен виконати таку досить складну задачу максимально точно.

Жінка з двома дітьми на даху благають про допомогу: мережу вразили кадри з окупованих Олешок після підриву Каховської ГЕС