“Вагнерівці” в Бахмуті вже у напівоточенні: що буде далі з найманцями Пригожина

Новини

Російські окупанти у Бахмуті перебувають в напівоточенні ЗСУ. Експерт оцінив ситуацію “вагнерівців” у місті.

Ватажок ПВК “Вагнера” Євген Пригожин 9 травня заявив, що його найманці можуть опинитися в оточенні. Він зізнався, що фланги окупантів тріщать по швах. tsn.ua

Чи справді є загроза для оточення його бойовиків, розповів у інтерв’ю ТСН.ua генерал армії, керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж.

“Він (Пригожин зі своїми “вагнерівцями” – ред.) поніс величезні втрати і зрозуміло, що ми завдали декількох контрударів. Як сказали наші командувачі, командири підрозділів, що просунулися на 2 і більше кілометрів, а це відповідно обхід “вагнерівців” за рахунок тиску і знищення представників Збройних сил РФ. Це напівоточення”. – розповів Маломуж.

Генерал каже, що тепер ЗСУ можуть бити по ворогові з боків, поки найманці Пригожина розраховують на підкріплення, на забезпечення єдиного строю та єдиного фронту.

“Вийшло так, що це провал. Тому він (Пригожин – ред.) наперед говорить про те, що “так, ми перейдемо в оточення”, що він тримається і що він це оточення може навіть розірвати. Але він завжди шантажує наперед і звинувачує Збройні сили, щоб вони (російське командування – ред.) терміново задіяли якісь ресурси, щоб закрити цю діру біля нього, тому що він не витримає. Фактично ми сьогодні дуже потужно йдемо, і він тут об’єктивно оцінює ситуацію. У нього немає великого ресурсу на поповнення”, – розповів експерт.

Нагадаємо, ватажок терористичної приватної військової кампанії “Вагнер” Євген Пригожин заявив, що ситуація на флангах навколо Бахмута складається найгіршим чином для російських загарбників. За його словами, зараз на фронті в районі Бахмута розвалюється все, чого “вагнерівці” намагалися досягнути протягом кількох місяців, зазнаючи величезних втрат.