Вартість популярного овоча в Україні продовжує дивувати: “75 гривень за два тижні”

Новини

Ціна болгарського перцю змінилася лише за півтора місяці – з березня по середину квітня. Овоч подорожчав із 228,96 гривні до 319 гривень, що більше майже на 100 гривень.

Як повідомляють аналітики “Мінфін“, один із овочів раптово почав дешевшати. politeka.net

На початку квітня стався різкий стрибок, але до кінця місяця овоч став доступнішим.

Фахівці повідомляють, що нині середній цінник на овоч встановлено на рівні 244,45 гривень за кілограм.

Хоча зовсім недавно супермаркети продавали його 319 гривень. Таким чином, жовтий перець скинув у ціні майже 75 гривень.

До речі, різке зростання цін почали фіксувати ще у грудні минулого року – покупці віддавали за кілограм перцю 137,11. З кінця 2022 року до кінця квітня овочі стали дорожчими більш ніж на 100 гривень.

Крім того, українські супермаркети знизили ціни на популярну молочку, і тепер її можна купити дешевше.

Так, Мінфін надав інформацію про ціну за пачку сиру на 300 грамів торгової марки “Простоквашино” 9%. Загалом її продають за 60,85 грн. Якщо порівнювати цінники із попереднім місяцем, то вартість сиру знизилася майже на 5 гривень.

Що стосується пачки олії з вершкового торгової марки “Яготинське” 73%, то тут ціна також змінилася. Вже в перший день травня воно здешевшало і з 70,85 грн. та стало продаватися за 69,88 грн.

Крім того, невеликим здешевленням потішив сир плавлений торгової марки “Весела Корівка” вершковий 38%. Його зараз можна купити у середньому за 17,62 грн. У березні ж ціна була дорожчою і сирок продавався за 18,19 грн.