“Важливо усім бути ефективними”: Зеленський закликав українців використовуйте кожну можливість, щоб посилити державу. Відео

Новини

Президент Володимир Зеленський закликав українців використовуйте кожну можливість, щоб посилити державу. Він наголосив, що дуже важливо абсолютно всім громадянам бути ефективним.

Про це глава держави розповів у вечірньому відеозверненні у суботу, 18 листопада. Відповідне відео опублікував Офіс президента.

Зеленський зазначив, що за минулу ніч у нашому небі були знищені майже 30 “шахедів”. Він подякував всім воїнам мобільних вогневих груп, авіації наших Повітряних сил і зенітним ракетним військам.

“Ваша влучність, хлопці, – це буквально життя для України. Що ближче до зими, то більше буде російських намагань зробити удари потужнішими. Усім нам в Україні важливо бути ефективними на сто відсотків. Попри всі складнощі. Попри всю втому. Попри будь-які намагання послабити Україну. Повага і слава всім, хто бʼється заради держави, усім, хто допомагає та працює, щоб Україна могла захищати й захистити незалежність. Це залежить від кожного, від кожної, хто стійкий. Від усіх, хто ефективний. Від кожного й кожної, хто може додати та додає Україні сили й перспектив. Будь ласка, використовуйте кожну можливість, щоб посилити державу”, – сказав він.

Глава держави також привітав всіх українських сержантів і старшин із професійним днем.

“Я дякую кожному сержанту, кожному старшині, які дійсно дбають про воїнів, підтримують бойовий дух у своїх підрозділах та вміють бути лідерами для солдатів”, – сказав він.

Президент уточнив, що за час повномасштабної війни понад 13 тисяч сержантів були відзначені державними нагородами. Напередодні він підписав указ про нагородження ще сотні українських сержантів – найкращих та найсильніших.

Також Зеленський розповів, що сьогодні було введено в дію кілька рішень РНБО щодо санкцій. Під обмеження потрапили майже 40 російських юридичних осіб і понад 100 фізичних осіб. Зокрема, ті, хто причетний до викрадення й депортації українських дітей з окупованої території. А також особи, які в різний спосіб допомагають російському терору проти України.

“Посилюємо тиск нашої держави на них. Кожен із них повинен відповідати за те, що наробив, і жодного звʼязку цих людей з Україною ми не залишимо”, – наголосив він.

Крім того, український лідер відзначив країни, які цього тижня оголосили про нову допомогу нашій державі.

“Німеччина, Фінляндія, Литва – дякую за нові оборонні пакети. Естонія – протягом наступних років буде збільшувати безпекові інвестиції у виробництво боєприпасів. І це важливо. Норвегія та Британія – є рішення про нові гуманітарні пакети для України й українців. Дякую. І вже готуємо нові кроки – безпекові кроки – наступних тижнів. Зокрема, це стосується посилення ППО”, – резюмував Зеленський.