Вбили свої? Ліквідацію Татарського назвали “привітом Пригожину”

Новини
2 квітня у центрі Санкт-Петербурга стався потужний вибух у кафе “Стріт-бар”. Внаслідок цього загинув проросійський військовий кореспондент Владлен Татарський. За попередніми даними, вибухівку до закладу пронесла дівчина, запечатавши її у статуетці-подарунку пропагандисту. Вбивство може бути свого роду “привітом” голові ПВК “Вагнер” Євгену Пригожину.Про це пише експерт з питань інформаційних війн та конкурентної розвідки, виконавчий директор Інституту постінформаційного суспільства Дмитро Золотухін на своїй сторінці у Facebook. Він зазначив, що спостерігає за Татарським із 2019 року (щоб переглянути фото та відео, доскролльте до кінця сторінки). obozrevatel.com

“Саме тоді його почали виводити на ютубчик і робити з ним інтерв’ю, в якому він розповідав, як його спочатку витягли з в’язниці, де він сидів за вироком у справі про пограбування… Потім він став “гордим захисником динири”, після чого його знову запроторили до в’язниці як буйного, звідки його по другому колу дістали грушники, разом з вербуванням у “гаварящіє голови”, після чого його піднатаскали говорити на камеру… Точковий вибух, який вбив Владленчика, був зроблений настільки ювелірно, що, хіба що , трохи зачепив присутніх рамантиків, які прийшли послухати його “творчий вечір”, – розпочав Золотухін.

За його словами, це був просто звітний захід перед своїми.

“Захід був організований у приміщенні кафе “Стріт Фуд Бар №1”. Сам бар входить до групи “Конкорд” Євгена Пригожина. Знаходиться на “модному” Василівському острові. Треба ще врахувати той факт, що саме у законодавчі збори Василеострівського району Пригожин зміг провести пару своїх депутатів… Це вбивство настільки ж прозоре, як і показне. У мене немає жодних сумнівів у тому, що окремі персонажі посилають Жеці Пригожину привіт у стилі, який він розуміє з 80-х років минулого століття, коли ще й сам сидів у тюрячці”, – додав Золотухін.

Крім того, політолог Костянтин Долгов заявив, що, за наявною у нього інформацією, була ймовірність, що на зустріч, де прогримів вибух і загинув Татарський, міг заїхати Євген Пригожин.

У Міжнародній розвідувальній спільноті InformNapalm заявили, що ліквідація пропагандиста дуже вигідна російським генералам, яких Татарський активно критикував.

“Він є одним із Z-воєнкорів з пулу Пригожина і ліквідація його в Санкт-Петербурзі може одночасно бути сигналом Пригожину, що медійно мочити генералів може бути досить небезпечно. І щось дуже підозріло, що в автокатастрофах або під час вибухів у тилу останнім часом час гинуть ті, хто критикував російських генералів та закликав їх покарати”, – сказано у повідомленні.

Вбили свої? Ліквідацію Татарського назвали''привітом Пригожину''

Вбили свої? Ліквідацію Татарського назвали''привітом Пригожину''

Вбили свої? Ліквідацію Татарського назвали''привітом Пригожину''

Вбили свої? Ліквідацію Татарського назвали''привітом Пригожину''