Вдома хлопчика не бачили з 14 листопада: юний Денис із Дніпропетровщини безслідно зник, фото та прикмети

Новини

Якщо вам відома будь-яка інформація про місцезнаходження неповнолітнього Дениса Голуба, у поліції просять повідомити їх.

У Марганці Нікопольського району, що на Дніпропетровщині, правоохоронці розшукують 17-річного Голуба Дениса. Подробиці про зниклого хлопчика повідомили у пресс-службі Національнох поліції Дняпропетровської області.  politeka.net

23 листопада до відділення поліції №1 Нікопольського РУП звернулася мати неповнолітнього, повідомивши, що її 17-річний син пішов з дому 14 листопада і до теперішнього часу не повернувся.

Ознаки: виглядає на 17-18 років, зріст 177 см, розмір ноги 46 см, худорлявий, коротке світле волосся, блакитні очі. Був одягнений у чорний зимовий пуховик, чорні спортивні штани з полоскою, чорні кросівки.

Особливі прикмети: родимка на шиї, татуювання на руці та нозі.При собі мав мобільний телефон.

Якщо вам відома будь-яка інформація про місцезнаходження неповнолітнього Дениса Голуба, у поліції просять повідомити до Нікопольського РУП або за телефонами (095) 938 27 56, (099) 056 0877 або 102.

поліція, пошук, зник безвісти

Важливо відзначити, що в Україні щорічно зникає близько 14 тисяч дітей. Проте за офіційною статистикою вдається знайти 97% випадків протягом перших 24 годин.

У випадку зникнення дитини критично важливо негайно звертатися за допомогою до поліції. Не слід відкладати це, економити час або намагатися вирішити ситуацію самостійно. Також не слід очікувати, що дитина повернеться сама. Негайно слід зателефонувати на номер “102” і звернутися за необхідною допомогою.