“Велика кількість бомбардувальників”: підготовку росії до нової ракетної атаки видно з космосу

Новини

Майже два десятки далеких бомбардувальників Ту-95 та Ту-160, ймовірно, готуються до чергової атаки на Україну.

Про це свідчать знімки компаній Maxar Technologies та Planet Labs від 28 листопада, на яких знято російський військовий аеродром Енгельс-2 під Саратовом, пише видання Spiegel.

Зокрема, можна побачити, що поруч із бомбардувальниками стоять заправники з пальним, також видно численні великі ящики з боєприпасами, транспортними засобами та ремонтними матеріалами.

Як каже незалежний військовий аналітик Арда Мевлютоглу, активність на базі надзвичайно висока, на злітній смузі припарковано багато великих вантажних літаків, що вказує на недавню велику поставку на базу, можливо, крилатих ракет.

Також видно візки, які використовують для перевезення крилатих ракет X-55 або X-101.

За словами Мевлютоглу, “надзвичайно велика кількість бомбардувальників на злітно-посадковій смузі вказує на посилення бойових дій, якщо не на неминучу великомасштабну атаку”.

Додамо, раніше речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону повідомив, що Україна готова до нової масованої атаки з боку Росії.

«Наші війська готові, ракети заряджені, реагуватимемо, збиватимемо, як завжди робимо. Безумовно, і громадянам потрібно реагувати на сигнали повітряної тривоги та реагувати на те, що говорять органи влади, які просять все-таки дотримуватись тих заходів безпеки, які існують сьогодні для нашої країни», – сказав він.