Вибухи на авіабазах РФ, звідки бомблять Україну: названо кількість уражених бомбардувальників

Новини

Російську авіабазу “Енгельс” було атаковано невідомим безпілотником.

У російській Саратовській області на аеродромі “Енгельс” внаслідок вибуху було пошкоджено два ворожі стратегічні бомбардувальники Ту-95, які РФ використовує для масованих обстрілів України. tsn.ua

Про це у своїй колонці на “Еспресо” повідомив військовий оглядач та директор Defense Express Сергій Згурець.

Зокрема, він зазначив, що у боєздатному стані Росія має понад 20 таких літаків.

“За деякими твердженнями на аеродромі внаслідок вибуху було пошкоджено два стратегічні бомбардувальники Ту-95МС. Хочу нагадати, що таких бомбардувальників у росіян 60, у боєздатному стані понад 20. Саме ці 20 Ту-95МС активно використовуються для пусків ракет по території України”, – наголосив Згурець та додав, що “Енгельс” є базою для двох авіаційних полків військових літаків РФ.

Варто також сказати, що 5 грудня окрім вибуху на аеродромі “Енгельс”, у РФ постраждав також військовий аеродром “Дягілево”. Там за офіційною версією вибухнув бензовоз. Це летовище РФ також використовує для ракетних атак по Україні.

Військовий оглядач та директор Defense Express зауважує, що авіабази “Енгельс” та “Дягілево” – це єдині військові летовища в РФ, на яких забезпечується повне обслуговування бомбардувальників, які атакують Україну. Саме тому вони важливі для армії РФ.

“В обох випадках йдеться про військові об’єкти, які розташовані на відстані понад 600 км від державного кордону з Україною. У ЗСУ начебто немає таких далекобійних засобів ураження. Проте є одне “але””, – говорить Згурець.