Від будинку відомої української моделі залишились руїни

Новини

23-річна Юлія могла б загинути у Запоріжжі 22 березня, бо квартира, в якій вона прожила 10 років із батьками, знаходиться у багатоповерхівці, куди окупанти пустили ракету.

22 березня окупанти завдали ракетних ударів по Запоріжжю. 2 з 6 ракет, випущених містом, потрапили в дев’ятиповерхівку. Внаслідок атаки 32 постраждалих. Від багатоповерхівки залишилися одні руїни. В одній із квартир будинку колись жила відома українська модель Юлія Ратнер. Про це вона розповіла у своїх Інстаграм-сторіз.

23-річна Юлія могла б загинути у Запоріжжі 22 березня, бо квартира, в якій вона прожила 10 років із батьками, знаходиться у багатоповерхівці, куди окупанти пустили ракету. Дівчина уточнила, що квартира знаходиться у сусідньому під’їзді від місця влучення балістичної ракети. На щастя, родина виїхала із Запоріжжя та переїхала у безпечніше місце.

Юлія Ратнер згадала улюблені вулички, якими гуляла в дитинстві та вид з вікна на її школу та торгівельний центр.

Варто зазначити, що Юлія Ратнер розпочала свою кар’єру у 15 років. Влітку 2017 вона стала обличчям нової колекції Valentino. Також на Тижні моди в Парижі дефілювала для Prada, Fendi, Christian Dior та Celine.