“Віддав найцінніше, щоб ми жили”: в останню путь провели українського Героя, кадри прощання

Новини

Влітку минулого року рідні втратили зв’язок із старшим лейтенантом Олександром Пилипцем, який до останнього дихання боровся за Україну.

У Київській області провели в останню путь командира взводу спецпризначення 30-річного Олександра Пилипця.  politeka.net

Понад рік рідні та друзі його вважали зниклим безвісти. Про прощання з Героєм розповіли на офіційному Telegram-каналі Бучанської міської ради.

Влітку минулого року рідні втратили зв’язок із старшим лейтенантом Олександром Пилипцем. Він вважався зниклим безвісти після бою біля села Білогірка Херсонської області 12 липня 2022 року. Лише 16 березня цього року його тіло було впізнано в одному із бюро судмедекспертизи Миколаївщини. Після чого тіло воїна віддали на поховання.

На опублікованих кадрах видно, що Бучанська громада прощалася з Героєм, котрий до останнього подиху боровся за Україну, на колінах.

Подруга та сусідка загиблого героя Наталія згадує його із теплотою. За її словами, Олександр був молодий, запальний, енергійний, з добрим серцем і відкритою душею, що думав те й казав. Роботи ніколи не боявся, господарем був на своїй землі та у своїй хаті. Дуже любив свою сім’ю: дочку та дружину. А також горою стояв за брата та батька.

“Батька і брата любив, за них горою стояв… Які вони герої України? Ось такі, як мій сусід Олександр Пилипець, Сашко… Запальний, мужній без остраху в очах, з любов’ю в серці до рідних та своєї країни, віддав найцінніше, щоб ми жили на своїй землі у своїх будинках! Слава ГЕРОЮ! Слава Воїну! Слава захиснику України!”, – написала Наталя у своєму Фейсбуці.