Віддав життя за майбутнє України: у бою під Водяним загинув Володимир Березюк із Хмельниччини

Новини

У районі Водяного Донецької області внаслідок російського артилерійського обстрілу позицій ЗСУ загинув наш воїн Березюк Володимир Володимирович, уродженець села Писарівка Хмельницької області. Він служив у 53-й окремій механізованій бригаді ім. князя Володимира Мономаха (в/ч А0536).

Трагедію підтвердила Войтовецька об’єднана територіальна громада у Facebook. Відомо, що Героя не стало під час виконання бойового завдання 15 березня 2023 року. obozrevatel.com

Пресслужба повідомила, що в бою за Батьківщину Березюк виявив стійкість і мужність і до останнього подиху був відданий військовій присязі на вірність українському народу.

В українця залишилися донька, дружина, сестри і матір. “Ми дякуємо мамі за те, що виховала справжнього відважного чоловіка, воїна, захисника. Дякуємо Володимиру за те, що став на нашу оборону ціною власного життя”, – сказано в повідомленні.

Водяне на карті

Загинув Березюк Володимир Володимирович

Герой народився у Писарівці, закінчив місцеву школу, а після цього – Хмельницький ПТУ №7.

Працював майстром, якого знало чимало мешканців громади. “Залишив по собі багато речей, зроблених його золотими руками”, – зазначили у Войтовецькій ОТГ.

Захищав Україну у 2015-2016 роках, а в березні 2022-го, після початку повномасштабного вторгнення, добровільно пішов на фронт. Він разом із другом звернувся до військової частини, де раніше проходив службу, і поїхав на передову.

Поховають Володимира Березюка у його рідній Писарівці. “Зустріти нашого воїна, віддати йому свою повагу та молитву – обов’язок кожного з нас”, – написали в ОТГ.

Село Писарівка на карті