Віддав життя за Україну: у боях на Донеччині загинув 19-річний захисник родом із Криму. Фото

Новини

Війна з російським агресором відібрала молоде життя контрактника ЗСУ Богдана Гребенюка. Він був родом із Криму, проживав на Дніпропетровщині, а загинув на Донеччині.

Захисникові було всього 19 років. Про гірку втрату сповістив міський голова Кам’янського Андрій Білоусов (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця)obozrevatel.com

Богдан Романович Гребенюк народився 12 липня 2004 року в місті Ялта (нині тимчасово окупований Крим).

Уже за повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну 2022 року юнак закінчив Придніпровський державний металургійний коледж.

Цьогоріч у квітні, коли йому було ще 18-ть, Богдан підписав контракт зі Збройними силами України та став до лав війська.

Віддав життя за Україну: у боях на Донеччині загинув 19-річний захисник родом із Криму. Фото

Звільняючи рідну землю від російських окупантів, молодий солдат загинув 22 жовтня біля села Григорівка в Донецькій області. У нього залишилися батьки та сестра.

“Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника”, – написав мер Кам’янського.

У четвер, 26 жовтня, в місті відбудеться панахида за загиблим воїном Богданом Гребенюком. Поховають захисника на Алеї Героїв.