Віддав життя за Україну: у бою на Донеччині загинув захисник із Кам’янського. Фото

Новини

На фронті поблизу населеного пункту Ямпіль на Донеччині загинув військовий Фелось Антон Анатолійович з міста Кам’янське Дніпропетровської області. Життя 32-річного захисника обірвалося 25 листопада.

Трагічну звістку про загибель бійця повідомив голова міста Кам’янське Андрій Білоусов. Захисник боронив Україну від окупантів у складі Національної гвардії.

Антон Фелось народився 15 липня 1991 року і здобув освіту в Дніпродзержинському державному технічному університеті у 2015 році. Протягом тривалого періоду він працював у Середньодніпровській гідроелектростанції ПрАТ “Укргідроенерго”.

Віддав життя за Україну: у бою на Донеччині загинув захисник із Кам’янського. Фото

У квітні 2022 року він вступив до складу Національної гвардії Україниі брав участь у бойових операціях, спрямованих на забезпечення національної безпеки, оборони та стримування збройної агресії з боку Російської Федерації.

У захисника залишилися дружина та матір.

Церемонія прощання з воїном відбудеться 1 грудня о 11:00 у Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. С. Слісаренка, 34). Похорон рятівника заплановано на 12:00 на Алеї Героїв кладовища за адресою вул. Весняна.