Відмінний pезультат! Повітряні Сили– ви боги! Було знищено 12 із 12 смеpтоносних дpонів ФОТО

Новини

Вночі 11 вересня російські терористичні війська знову атакували Україну дронами та ракетами.

Захисникам нашого неба вдалося збити близько 13-14 “Шахедів”, більшість ракет також не досягла своїх цілей.

Про це в ефірі телемарафону повідомив полковник, речник Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат. За його словами, дрони було спрямовано з Єйська (Краснодарський край РФ) в напрямку Дніпропетровської та Запорізької областей.

“Саме було запущено 9 ударних БПЛА. Потім ця цифра зросла. Найближчим часом ми подамо офіційну інформацію”, – розповів він, додавши, що “є ще інформація по Сумщині”.

Загалом за його словами було збито близько 14 “Шахедів” та ще один БПЛА невстановленого типу.

Крім того, окупанти запускали і протирадіолокаційні ракети та ракети Х-59.

“Це ракети (протирадіолокаційні, – ред.), які запускаються з тактичної авіації Су-34 та Су-35. Також атакували керованими авіаційними ракетами Х-59. Очевидно, що більшість не досягла своїх цілей. Результати ми оприлюднимо згодом”, – додав Ігнат.

У Telegram Повітряних сил повідомили, що ударні БпЛА типу “Shahed-136/131” росіяни запускали з з південно-східного напрямку (Єйськ, Приморсько-Ахтарськ – РФ). 12 із 12 смертоносних дронів вдалося збити силами та засобами української ППО.

До відбиття удару залучено зенітні ракетні підрозділи, винищувальну авіацію, мобільні вогневі групи.

Ударні БПЛА, а також один дрон невстановленого типу було збито у межах Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

“Також ворог застосував тактичну авіацію на Дніпропетровщині, випустивши із літаків Су-34/Су-35 протирадіолокаційні ракети Х-31П та керовані авіаційні ракети Х-59. Попередньо без втрат. Інформація уточнюється”, – зазначили в ПС ЗСУ.

Джерело