Відомий актор і боєць ЗСУ поділився трагічною звісткою: “Так боляче тобі ще не було”

Новини

Український актор та боєць ЗСУ Павло Алдошин повідомив про трагедію зі своїм побратимом.

Зірка фільму “Снайпер. Білий ворон” із перших днів повномасштабного вторгнення рф разом із іншими українськими захисниками ризикує своїм життям на фронті. Цього разу на своїй сторінці в Instagram артист поділився трагічною звісткою. politeka.net

“Війна — прірва. Війна — ненажерлива мерзота… перманентний стан болю змінює чергове усвідомлення, що так боляче тобі ще не було. і біль стає ще сильнішим. підвищуючи в тобі норму градусу болю. “ні, мен, це тобі ще не боліло, а от зараз — відчуй!!!” біль, навіщо? до чого ти мене готуєш? що маєш мені такого відкрити, що досі мені було недоступним? Новий відтінок болю?! Мессера більше нема з нами. немає. все. ніяких некрологів. крізь біль просочується тільки вдячність, що ти був, що ти воював з нами і за нас, і ти назавжди в серці. розумний, вихований, тонкий і мужній козак, що кров’ю змастив цю важку машину, яку всі ми кличемо “перемога”, — написав Павло Алдошин.

“Ми з хлопцями йдемо далі. часу обмаль, щоб відчувати. твоє навіки “гостре лезо” січе повітря попереду наших куль”, — додав актор.

Українці в коментарях до посту Алдошина також висловлюють свої співчуття:

“Герої не вмирають!вічна пам‘ять та співчуття рідним…дякуємо за все “;

“Дякую Вам, хлопці. За те, що можу спокійно навчатися, за щоденну каву, за розмови з сім’єю, за Все”.

Павло Алдошин. Фото: скріншот Youtube-відео