Відраховують з вишів і передають дані у військкомати: Студенти в Росії скаржаться, що їх схиляють до підписання контракту зі ЗС РФ

Новини

Студент одного з університетів країни-агресора Росії поскаржився, що керівництво навчального закладу змушує відвідувати пропагандистські заняття. За відмову студентів погрожують відрахувати та змусити підписати контракт зі збройними силами РФ.

Про це повідомив у Telegram український канал Freedom, передають Патріоти України.

Журналісти стверджують, що студент зв’язався з ними через чат-бот та розповів про ситуацію. За словами росіянина, він, а також його одногрупники, відмовилися відвідувати подібні заняття, після чого їх викликали “на килим” у деканат. Під час розмови декан погрожував примусити до підписання контракту у ЗС РФ у разі продовження пропуску “патріотичних” занять.

Примус, як сказав студент, нібито проходитиме шляхом відрахування з університету та передачі інформації до військкомату. “У розмові зі студентами декан повідомив, що від вищих органів надійшла вказівка про те, щоб змушувати студентів йти на службу за контрактом”, – йдеться у повідомленні. Як розповіли журналісти, студент країни-агресора також заявив, що до підписання контракту з окупаційними російськими військами примушують студентів інших університетів країни-агресора.