Відразу 2 області! Повне виведення військ–жест доброї волі: Колонами до Криму. Армагедон для Кремля!

Новини

Окуповані частини Херсонської та Запорізької областей буде складніше звільняти, ніж Херсон або Харківщину.

Про це розповів колишній голова Служби зовнішньої розвідки, генерал армії України Микола Маломуж.

Він зазначає, що ворог добре підготувався, тому легко нам не буде.

«Наша стратегія на найближчий час полягає у знищенні ворожих резервів, відтягуванні російських підрозділів на вигідні нам позиції, завданні потужних артилерійських ударів, проведенні диверсійних операцій, спеціальних операцій із флангів та тилів, а також наступальних дій. “Жестів доброї волі” тут не буде», – підкреслив він.

Втім, продовжує експерт, перекриття логістичних центрів та обмеження постачання озброєння призведе не тільки до проблем у росіян із військовою технікою, боєприпасами та живою силою, але й залишить його без пального, що обмежить можливості військ противника.

«Навіть за таких умов росіяни отримуватимуть накази наступати та оборонятися, і вони певний час намагатимуться це робити. Просто відступати вони точно не будуть», – зазначає він.

Наразі окупований південь для росіян важливіший, ніж схід, де ми теж маємо перспективи звільнення територій. Адже звільнення українською армією Запорізької та Херсонської областей стане стратегічною поразкою Росії, тому що це буде передумовою для звільнення Криму.

Варто зазначити, що у лавах противника вже шириться паніка в різних структурах, особливо серед військових. Ворог розуміє, що ізоляція Криму буде пасткою. А втрата півострова означатиме падіння режиму Путіна.

«Оточення Путіна та російське суспільство зрозуміють, що це передумова великого програшу, після чого їм неминуче доведеться за все відповідати. І тоді постане питання про те, чи потрібен їм Путін. Втім, це вже інша історія. Але наслідки такого розвитку подій для режиму Путіна будуть дуже негативними. Втім, для того, щоб сталося саме так, потрібно подолати період тяжких боїв протягом найближчих тижнів і місяців. Передусім нам потрібно створити необхідні передумови, тобто вигнати ворога з Запорізької та Херсонської областей, тиснути на росіян на Донеччині і Луганщині та виходити на Крим», – розповідає експерт.

Він підкреслює, що це стратегія глобального успіху, тому що після Криму впаде і схід.

Маломуж також зробив прогноз, коли може відбутися звільнення Херсонщини і Запоріжжя, та зазначив наскільки це далека перспектива.

«На війні дуже складно прогнозувати. Тому що ворог ще має ресурси, а Путін стабілізував свій режим і навіть намагається задіяти додаткові резерви у вигляді тих запасників, яких сьогодні вербують. Втім, події на фронті на півдні і сході України відбуваються за нашою ініціативою. Хоча ворог і намагається контратакувати, ми поступово пробиваємо його позиції. Тепер уже йдеться про два-три місяці для розгортання і проведення наступальних операцій», – вважає експерт.

З його слів, за оптимістичного сценарію розвитку подій у жовтні-листопаді ми повинні звільнити Запорізьку та Херсонську області, а також зайти в Крим. Для цього вже є всі передумови.

«Ми зайдемо в Крим на плечах у Росіян, які відступатимуть у Запорізькій та Херсонській областях, і будемо рухатися далі, знищуючи російський флот, логістику, мости і резерви, які є на півострові. Це те, що ми сьогодні й робимо. Армійські склади противника вже знищені на півночі Криму, також знищений дивізійний склад та нафтобази, які забезпечували Чорноморський флот РФ і її війська. А без боєприпасів, мастила й палива російський флот перетвориться на просто посудини на морі, які вже вичерпали свій ресурс – “Калібри”, а техніка, яка не рухається без пального, просто не працюватиме», – продовжує він.

Та наголошує, що у даній ситуації цілком реально створити чудові передумови, і тоді восени ми зможемо зайти в Крим і швидко його звільнити.

«Якщо ми нейтралізуємо всі резерви ворога, і в Криму не залишиться потужних вогневих потужностей, там почнеться паніка. За моїми оперативними даними, що росіяни вже до цього готуються та намагаються формувати варіанти відходу з Криму. Російським військовим уже дана вказівка сформувати евакуаційні плани. Це означає, що в Росії розуміють: здача Криму неминуча. А якщо так станеться, це буде Армагеддон для них. За найбільш оптимістичного сценарію, можна звільнити Крим навіть до нового року», – підсумував Маломуж.