“Відстоював гідне майбутнє України”: на фронті загинув командир з Тернопільщини Анатолій Герасімов. Фото

Новини

У боях за Україну загинув воїн з Тернопільщини Анатолій Герасімов. Свій останній бій він прийняв 12 червня на Донеччині.

Трагічну звістку повідомив  міський голова Збаража Роман Полікровський. 16 червня труну з тілом Героя, який віддав життя у боротьбі за гідне майбутнє України, зустріли на малій батьківщині. obozrevatel.com

"Відстоював гідне майбутнє України": на фронті загинув командир з Тернопільщини Анатолій Герасімов. Фото

“На жаль, Збаразька громада знову втратила свого земляка, героїчного захисника. 12 червня на Донеччині обірвалось життя сержанта, командира десантно-ракетного відділення Анатолія Герасімова, мешканця села Заруддя.Щиро співчуваємо рідним та друзям воїна, який у боротьбі з російським окупантом відстоював гідне майбутнє України”, – зазначив Полікровський.

Напередодні, 16 червня, труну з тілом воїна зустріли земляки у Збаражі та у рідному селі Заруддя.

Віддати йому останню шану українці зможуть 17 червня о 12:00 у церкві Різдва Пресвятої Богородиці у Зарудді.

“Ви тепер лише в пам’яті будете жити… Люблю Вас завжди, тату”, – написала на своїй сторінці у соцмережі донька Героя.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що  у боях за Україну загинув 29-річний захисник з Прикарпаття. Воїн із Івано-Франківської області Михайло Балабан разом із побратимами захищав рідну землю у найгарячіших точках фронту.

Також повідомлялося, що у боях за Україну загинув звукорежисер Іван Шульга. У нього лишився 9-річний син. 34-річний українець мав досить успішну кар’єру, працював на студії виробництва “Starlight Media”. Однак коли Росія вторглася зі своїми військами на нашу землю, Іван вирішив захищати батьківщину на фронті.